Grikod MUHASEBE - Muhasebe Yönetim Sistemi

Ön muhasebe modülleriyle bir kurumun cari, stok ve fatura yönetiminin yapılabildiği, internet üzerinden erişilebildiği için dünyanın her yerinden yönetilebilen, üst düzey güvenlikli sunucularda hizmet veren, hesap sahiplerine SMS ve e-posta gönderme gibi gelişmiş özelliklere sahip bir ön muhasebe sistemidir.

Profesyonel muhasebe yazılımımızın tüm paket seçenekleri aşağıda açıkladığımız teknik özelliklere sahiptir.


Modüller

Muhasebe programımız modüler yapıdadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirilmektedir. Muhasebe yazılımımızın bazı modüler özellikleri aşağıda listelenmiştir.Barındırma ve Sunucu Özellikleri

Muhasebe yazılımımız bulut sistem sunucularda hizmet vermektedir. Kaynakları daha etkili kullanabilmek için bulut tabanlı birim uygulamalar geliştirerek performans artışı sağladık. Bununla birlikte üst düzey güvenlik önlemleri alarak ve günlük tam veri yedeklemesi yaparak bilgi güvenliğinizi koruma altına alıyoruz. Muhasebe programımız aşağıdaki sistem özelliklerine sahiptir.


Günlük Otomatik Yedekleme

Tüm verileriniz her gün otomatik olarak yedeklenir. Herhangi bir sebeple (yanlışlıkla bir kayıt silmek gibi) programınızı geçmişteki bir güne döndürebilmek için 15 günlük veri geçmişiniz daima yedek sunucularımızda barındırılır.

E-posta Adresleri

Yandex Mail güvencesiyle ekstra ücret ödemeden kendi alan adınızda (örneğin bilgi@grikod.com gibi) istediğiniz kadar e-posta hesabı oluşturabilir ve kendi panelinizden yönetebilirsiniz.

Sistem Kurulumu

Her müşterimiz için özel sistem kurulumu yapıyoruz. Yoğunluğa bağlı olarak muhasebe yazılımınızı 1 iş günü içerisinde kullanımınıza sunuyoruz.


Genel Özellikler

Muhasebe yazılımı paketlerimizin diğer genel özellikleri aşağıdaki gibidir.


P1

390
KDV Dahil
  • Profesyonel Muhasebe Yönetim Sistemi
  • Limitsiz Kullanıcı Hesabı
  • Cari Hesap Yönetimi
  • Fatura Yönetimi
  • Stok Yönetimi
  • Tüm Özellikler İçin Tıklayınız
  • Seç

İçerik güncellenmektedir...

Grikod Yardım ve Destek Kanalları

Tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorunlarınız için yardım ve destek ekibimize müşteri panelimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşteri panelimizi kullanarak faturalarınızı görüntülemek, kredi kartı ile ödeme yapmak, anlık yardım ve destek talebinde bulunmak gibi pek çok işlemi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri panelimize ulaşmak için buraya tıklayınız.

Ürün Adı: Grikod MUHASEBE

Paket Tercihi: Henüz tercih yapmadınız.

Lisans Ücreti: Henüz tercih yapmadınız.

Yenileme Ücreti: Henüz tercih yapmadınız.

Sipariş Tutarı: Henüz tercih yapmadınız.


Sipariş tutarını aşağıda belirttiğimiz hesap numaramıza transfer ettikten sonra aşağıdaki sipariş formunu doldurarak tarafımıza gönderiniz. Sipariş tutarının ve sipariş formunun tarafımıza ulaşmasının ardından siparişinizi hemen işleme alacağız. EFT/Havale yaparken açıklama kısmına mutlaka kimlik numaranızı yazınız.

Banka: Finansbank
Şube İli: İstanbul
Şube Adı: Finansbank Enpara İnternet Şubesi
Şube Kodu: 3663
Hesap Numarası: 47349783
IBAN: TR87 0011 1000 0000 0047 3497 83
Swift Kodu: FNNBTRISXXX

Şuanda sadece EFT/Havale ile ödeme alabiliyoruz. Çok yakında kredi kartı ile de ödeme yapabileceksiniz.